Sağlık Profesyonelleri Üyelik Türkçe English русский Arabic Chinese
Türkçe English русский Arabic Chinese

şifremi unuttum

ÜYE OL
Şifremi Unuttum

hasta hikayeleri

Hasta Hikayeleri

Liv Hospital Ulus Ortopedi ve Travmatoloji Bölümüne Teşekkür Mektubu

14 Şubat 2017

Merhabalar. Ben Dr. Çiğdem Y. 12 Ocak tarihinde ayak bileği kırığıyla Liv Hospital’a başvurdum ve ameliyat olarak 1 hafta hastanenizde kaldım. Bu süre boyunca hem ameliyatımı yapan ortopedi hocaları hem de VİP servisindeki tüm yardımcı sağlık personeli benimle o kadar güzel ilgilendiler ki onlar adına size bir teşekkür mesajı yazmak istedim. Biraz gecikmeli bir mesaj oldu ama daha yeni yeni kendime gelip bilgisayar başına geçebildiğim için ancak yazabiliyorum. 

Başta Doç.Dr. Çağatay Öztürk ve Doç.Dr. Erden Ertürer olmak üzere tüm ortopedi ekibi (Doç.Dr.Salim Ersözlü, Doç.Dr.Selahattin Özyürek, Yrd.Doç.Dr.Kürşat Kara ve Tülinay Akdeniz) hastane aciline getirildiğim ilk andan hastaneden taburcu olana kadar geçen süreçte bana olağanüstü bir ilgi ve ihtimam gösterdiler. Oldukça zor bir kırığı da çok başarılı bir şekilde ameliyat ettiler. Kendilerine gerçekten minnettarım.

Ayrıca hastanede yattığım süre boyunca bana prensesler gibi bakan, gece gündüz yardımıma koşan VİP servisinin sağlık personelleri Zeynep Çelik, Dilek Altunkıran, Emre Altın, Emre Türk, Melek Ergin, Merve Başlı, Çiğdem Kahraman, Ceren Aktaş ve Bahri beye de çok teşekkür ederim. Ağrımın en dayanılmaz olduğu anlarda bile güleryüzleri ve destekleri ile benim bu zor süreci atlatmamda inanılmaz yardımcı oldular. Hemşire sorumlusu Nihan Yavuz da benimle çok ilgilendi, sağolsun.

Fizyoterapistler Elif Öztürk ve Büşra Günen ile diyetisyen Gözdenur Çavuş da bana ellerinden geldiğince destek oldular. Evime gelip pansumanımı yapan Erkan Akgün’e de teşekkür ederim. 

Temizlik görevlisi Fatma Ağırtaş ve yemek servisi yapan arkadaşlar da her zaman gayet güleryüzlü ve yardımcılardı. 

Benim tedavimi üstlenen ekipte adını yazmayı unuttuğum ya da ismini bilmediğim kişiler varsa lütfen bu mesajımı onlar için de kabul edin.

Misafir ilişkileri sorumlusu Aslı Arslan da benimle yakinen ilgilendi, onunla da birkaç kez görüştük. Ona da söylediğim gibi hastanenizle ilgili herşey dört dörtlüktü. Söyleyebileceğim tek gelişme alanı yemeklerin daha lezzetli olması olabilir. Gerek bana gelen gerekse de refakatçi yemekleri pek lezzetli sayılmazdı. Ama o anda daha büyük dertlerimiz olduğu için açıkçası o da bizim için çok büyük bir problem değildi.

Maalesef 1 ay önce çok talihsiz bir olay yaşadım, ancak bu süreçteki en büyük şansım hastanenize gelmek, acilde Çağatay beyle tanışmak ve onun ekibi tarafından tedavi edilmek oldu. Çevremdeki herkese Liv Hospital’ı ve şahane sağlık personelini anlatıyorum. Bu vesileyle size de böyle harika bir ekibi bir araya getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Geri Dön
KAPAT

Kullanım KoşullarıKullanım ve gizlilik koşulları Liv Hospital’e ait www.livhospital.com ve burada belirtilen Liv Hospital logosunu taşıyan, bu sayfada listelenen tüm mikro siteler için geçerlidir. Söz konusu Liv Hospital web sitelerini ziyaret ettiğinizde sitelerde yer alan kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerini incelemelisiniz. Bu siteler haricindeki herhangi bir sitede Liv Hospital logosunu görmeniz bu güvenlik ve gizlilik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamını taşımaz.
livhospital.com.tr sitesinde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.


Yukarıda belirtilen ilgili sitelerde yayınlanan tüm bilgiler Liv Hospital'a aittir.
Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması Liv Hospital’e ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı Liv Hospital’i yükümlülük altına sokamaz.
Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.
Liv Hospital’e ait web sitesi ve ilgili mikro sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları'nın en son halini kabul etmiş olmakta ve ilgili web sitesindeki ziyaretçi, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.
İlgili sitelerde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.
Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
www.livhospital.com sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar Liv Hospital tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.
Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.
Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.
Liv Hospital web sitesi ve mikro sitelere ulaşım serbest ve anonimdir.
Bu ilgili sitelerde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.
Liv Hospital sponsorluk ettiği marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.
Liv Hospital, hiçbir şekilde web sitesinde ve yukarıda belirtilen ilgili mikro sitelerde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Aynı zamanda yukarıda bahsedilen ilgili web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.
www.livhospital.com ve mikro sitelerde Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir, Hastaneler grubumuz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Online Hizmetler bölümlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak doldurarak üyelik kaydı yapmanız gerekmektedir.livhospital.com sayfamıza üye olurken vermiş olduğunuz ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, eğitim durumu, meslek, telefon, cep telefonu, adres, şehir bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
Yukarıda belirtilen ilgili site ve mikro sitelerde yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Liv Hospital ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.
Liv Hospital ait web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler ilgili bu sağlık kurumunun size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.
Kendinize ait ekranınızdan bilgilerinizi sadece siz güncelleyebilir veya silebilirsiniz.
www.livhospital.com sayfamıza üye olduktan sonra şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerekmemektedir.
Sitemizi her ziyaret ettiğinizde isimsiz olarak IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır.
Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@livhospital.com mail adresine iletebilirsiniz.
Liv Hospital internet sitesinde livhospital.com.tr 'den başka internet sitelerine de bağlantılar bulunabilir, medicalpark.com.tr sitemiz diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ile içeriklerinden sorumlu değildir.
Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Liv Hospital’e aittir. Liv Hsopital’in izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.